Ana sayfa

3X Motion Technologies Co., Ltd

Bize hakkında birkaç kelime
1 2 3 4 5

3X Motion Technologies Co., Ltd

Giriş

ROYTEK & 3X HAREKET TEKNOLOJİLERİ, üretim ve satış tesislerinde dünya çapında 250 kişiyi istihdam ederek 2003'ten beri varlığını sürdürmektedir.

ROYTEK & 3X MOTION olarak, tüm ürün, uygulama ve hareket tecrübemizi özel gereksinimlerinize odaklıyoruz. Eşsiz kişiselleştirme seçeneklerinden komple sistemlere kadar değişen çözümler sunmak, operasyonunuzu optimize etmek ve değer katmak için tasarlanmış ve teslim edilmiş, size rekabet avantajı sağlamak için çok çalışıyoruz.

Çin'deki tasarım ve üretim tesisimizin yanı sıra, ROYTEK & 3X MOTION TECHNOLOGIES, dünya pazarının ihtiyaçlarını karşılamak için iki fabrika ve bir satış ofisi içermektedir.

İki ek uluslararası satış ofisi, dünya çapındaki müşterilerin 3X MOTION ürün ve hizmetine kolayca erişme kabiliyetini arttırmaktadır. Bu nedenle, dünya çapındaki müşterileri, mükemmel düzeyde yanıt veren müşteri hizmetleri ve teknik destek seviyesine sahiptir.

Avrupa pazarına, 3X MOTION TECHNOLOGIES (EUROPE) LIMITED, dinamik güç dağıtım ortakları ağı aracılığıyla daha da güçlenip tamamlanan yetenekleriyle hizmet vermektedir.

Aynı şekilde ABD pazarına da tecrübeli teknik temsilcimiz Motion Solutions firması tarafından hizmet verilmektedir.

Bir grup olarak, teknik, ticari veya her ikisi de olsa ihtiyaçlarınızı karşılamak için çok çalışıyoruz.

Ürün portföyü

ROYTEK & 3X HAREKET TEKNOLOJİLERİ Çin'de tasarım, üretim ve lojistik tesisleri, gereksinimlerinizi karşılamak için tasarlanan en geniş hareket ürünleri yelpazesini sunar.

Portföyümüzde fırçalanmış ve fırçasız DC motorlar, dişli DC motorlar, step motorlar, fırçasız AC servo motorlar, elektronik sürücüler ve kontrolörler bulunur.

ROYTEK & 3X MOTION ürünleri çok çeşitli performans özelliklerini karşılamak üzere tasarlanmıştır. Düzgün, sessiz çalışma, uzun ömür, yüksek tork veya hızlı ivmelenme olsun, uygulamanıza maksimum performans getireceğiz.

Özelleştirme seçeneklerimiz ve özellikler arasında yerleşik elektronikler, miller, özel montaj flanşları, frenler, kablo montajları, dişli kutuları, kodlayıcılar ve daha fazlasını içerir ...

Şimdi ve gelecekte ideal hareket ürününe sahip olduğunuzdan emin olmak için bizimle birlikte çalışın!

…… HAREKETİNİZE GÜÇ!

Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Dağıtıcı/toptancı

İhracatçı

Markalar : 3X Hareket

No. Çalışanları : 200~300

Yıllık satış : 20 Million-30 Million

Yıl kurulan : 2003

İhracat p.c : 40% - 50%

Şirket tarihçesi

ROYTEK & 3X HAREKET TEKNOLOJİLERİ 2003 yılından beri üretim ve satış tesislerinde dünya çapında 100'den fazla insan istihdam etmektedir.

ROYTEK & 3X MOTION'da, tüm ürün, uygulama ve hareket deneyimlerinize özel gereksinimlerinize odaklanıyoruz. Size rekabet avantajı sağlamak, benzersiz özelleştirme seçeneklerinden komple sistemlere, en iyi duruma getirmek ve işinize değer katmak üzere tasarlanmış ve sunulan çözümler sunmak için çok çalışıyoruz.

Çin'deki tasarım ve üretim tesisimizin yanı sıra ROYTEK & 3X MOTION TECHNOLOGIES, dünya pazarının ihtiyaçlarını karşılayacak bir satış ofisi de içermektedir.

İki ek uluslararası satış ofisi, dünya çapındaki müşterilerin 3X MOTION ürün ve hizmetlerine kolayca erişebilmelerini sağlar. Bu nedenle, dünya çapındaki müşteriler mükemmel bir yanıt veren müşteri hizmetleri ve teknik destek deneyimi yaşarlar.

Avrupa pazarı 3X MOTION TECHNOLOGIES (EUROPE) LIMITED tarafından dinamik dağıtım ortakları ağıyla daha da güçlendirilmiş ve tamamlanmış yetenekleriyle hizmet vermektedir.

Aynı şekilde, ABD pazarı, deneyimli teknik temsilcimiz Motion Solutions tarafından sunulmaktadır.

Bir grup olarak, ister teknik ister ticari olsun, isterse her ikisini de gereksinimlerinizi karşılamak için çok çalışıyoruz.

Firma Servisi

ROYTEK & 3X MOTION TECHNOLOGIES, Çin'deki tasarım, üretim ve lojistik tesisleri, en geniş yelpazedeki hareket ürünlerini - tam gereksinimlerini karşılamak üzere tasarlanmış - getiriyor.

Portföyümüz fırçalı ve fırçasız DC motorlar, dişli DC motorlar, kademeli motorlar, fırçasız AC servo motorlar, elektronik sürücüler ve kontrolörlerdir.

ROYTEK & 3X MOTION ürünleri çok çeşitli performans özelliklerini karşılamak üzere tasarlanmıştır. Pürüzsüz, sessiz çalışma, uzun ömür, yüksek tork veya hızlı ivme olsun, uygulamanıza maksimum performans getireceğiz.

Özelleştirme seçenekleri ve özellikleri arasında yerleşik elektronikler, miller, özel montaj flanşları, frenler, kablo montajları, dişli kutuları, enkoderler ve çok daha fazlası ...

İdeal hareket ürününüzün şu an ve gelecekte olmasını sağlamak için bizimle birlikte çalışın!

Şirket takım

Ekibimiz size neler sağlayabilir?

Müşterilere ihtiyaçlarını karşılamak için en iyi ürünü seçmede yardımcı olmak için uzman teknik destek mühendisleri

Ticari ihtiyaçların karşılanması için destekleyici müşteri hizmetleri kabiliyeti tanınır ve tam olarak karşılanır.

Müşteri talebine kesintisiz ürün akışı sağlamak için verimli lojistik kurulum

Yerel ürün geliştirme (mech / elect tahrik bileşenleri, özel numara / etiketleme ve paketleme vb.)

İlgili kişi

Adres: # 211, Building 3, ZiJin LianHe Meydanı, 155 LongPan Yolu, Nanjing, Çin

Fabrika adres:218 Fu Min Road, Qi Shu Yan Ekonomik Kalkınma Bölgesi, Changzhou PR Çin.