Mesaj gönder
Ana sayfa Hakkımızda

Geçmiş

şirket Profili

Changzhou Prevail Motors and Electrical Equipment Co., Ltd, Ar-Ge, fırçasız DC motorların üretimi ve satışı, sabit mıknatıslı DC motorlar ve yaygın olarak uygulanan dişli motorlar ile 7 yıllık yurtiçi ve yurtdışı pazar tecrübesine sahip profesyonel bir mikro motor üreticisidir. otomobil parçaları, ev aletleri, kişisel bakım, üst düzey ekipman, akıllı ev, ofis, tıbbi ekipman, elektrikli el aletleri, robotlar vb. gibi çeşitli endüstriler.

 

Kesinlikle ISO 9001, ISO/TS 16949 ve ISO 14001 Yönetim Sistemlerini uyguluyoruz.Firmamız birinci sınıf Ar-Ge ve üretim ekibine sahiptir.25 yalın üretim hattı (şu anda 3 otomatik üretim hattı), aylık sürekli büyüyen 3 milyon adet kapasite ve yıllık ortalama satış değeri 40 milyon dolar.

 

Müşteri kalitesi, fiyat, teslimat ve hizmet talebini sağlamak için otomatik ekipman, basitleştirilmiş ve güvenilir tasarım ve profesyonel üretim teknolojisi ile akranların ön saflarında gelişmiş teknoloji, sürekli kalite iyileştirme, teknoloji ve yönetime bağlıyız.Mikro motor endüstrisine uzun vadeli taahhüdümüz olarak yönetimin bütünlüğünü, aralıksız kendini geliştirmeyi, sosyal taahhüt ruhunu ve gelişimi destekliyoruz.Daha fazla bilgi için şimdi bizimle iletişime geçin.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

♦ Fabrika 2000 yılında kurulmuştur.
♦ 2020'de üretimi genişleterek toplam 25.000 metrekarelik bir alanı kapsayan üretim hattını iki katına çıkardı ve 1,5 milyon ABD dolarından fazla ekipman yatırımı yaptı.

♦ Şirketin yönetim grubu 58 kişi olmak üzere toplam 550 kişidir.

Changzhou Prevail Motors and  Electrical Equipment Co., Ltd
1
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Dağıtıcı/toptancı

Aracısı

İthalatçı

İhracatçı

Şirket ticaret

Markalar : hakim

No. Çalışanları : 100~150

Yıllık satış : 1M-5M

Yıl kurulan : 2000

İhracat p.c : 80% - 90%